Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0212 875 33 43
Bize mail üzerinden ulaşın
Bizleri Takipte Kalın!

Site Duvarları Yenileniyor!

 

site-duvarlari-yenileniyor

Sitemizin boyası ve sıvası dökülen duvarlarını, tamir ederek elden geçirip, sitemize yakışır bir hale getirip yeniliyoruz.

Uzun yılların neticesi yıpranmış, sıvalı dökülmüş, boyaları kaybolmuş halde olan sitemizin duvarlarını tamir edip yeniden yapmaya karar verdik. Önce Önder Caddesinde yaptığımız desenli duvar uygulaması, site sakinlerimiz tarafından beğenilince, hasarlı olan diğer duvarları da tamir edip yenilemeye karar verdik. Bordür çalışmaları ile birlikte devam eden desenli duvar çalışmaları, sitemizin bütün duvarlarında uygulanacak. Desenli duvar çalışmaları bittiğinde sitemiz daha güzel bir görünüm kazanacak. Site sakinlerini rahatsız eden yıkık dökük pejmürde görüntülerden kurtulmuş olacak.

Site içerisinde yapılan buna benzer yenileme çalışmaları sebebiyle sitedeki dairelerin değerleri de artmaya başladı. Site Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut KÜÇÜKDOĞAN, ‘’Site yönetimi olarak, sitemizi huzurla, güvenle yaşanan bir mekan haline getirmek istiyoruz. Sitemize değer katan buna benzer çalışmaları yapmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.

Diğer Haberler
E-Bülten

Paylaşımlarımızdan ve güncel bilglerden haberdar olmak için