Duyurular

BOĞAZ TURUNA ÇIKIYORUZ!

bogaz turu

Site yönetim kurulu başkanımız Mahmut Küçükdoğan sitemizde yaptığımız bayram şenliğinde site yönetimi olarak vazifemiz olan hizmetleri en iyi şekilde yürütmekle kalmayıp, her ay en az birkaç etkinlik yapacağımızı duyurmuş ve BOĞAZ TURU yapma sözü vermişti. 15 Ağustos Pazar günü sitemizdeki komşularımızla birlikte gemiyle BOĞAZ TURU’na çıkıyoruz. Maksadımız dünyanın en güzel şehri İstanbul’un merkezini denizden gezerek komşularımızla birlikte güzel bir gün geçirmektir.
Boğaz turunu İstanbul’daki turizm ruhsatlı en büyük kapasiteli bir gemi ile yapacağız. Avcılar iskelesinden gemiye binecek, boğazın batı yakasını takiben Rumeli kavağına kadar gidecek, sonra Anadolu yakasını takiben geri döneceğiz. Gemiye sitemizden gidiş ve dönüş otobüslerle olacak ve tur içinde yemek ikramı yapılacaktır. Zengin yemek menüsünün güne ayrı bir güzellik katacağına inanıyoruz. Bütün masraflar için kişi başı ücret 150 TL. dir. (Ailesiyle birlikte tura katılacak çocuklarda 6-12 YAŞ arası 100 TL ücret alınacak, 5 yaştan küçüklerden ücret alınmayacak ama bu yaştakiler yemek menüsüne dahil edilmeyecektir.) Tur boyunca İstanbul’un ve boğazın tarihi, kültürel eserlerinin tanıtımı yapılacak ve pandemi kuralları uygulanacaktır. Katılmak isteyen komşularımızın site yönetimi muhasebeye katılım ücretlerini 6 Ağustos Cuma gününe kadar yatırmalarını ve biletlerini almalarını rica ederiz.

 

Katılım Formu : Tıklayın

Bisiklet Yarışmamız Basına Haber Oldu

gazeteler

İhlas Marmara 1 sitesinde 3 Temmuz’da yaptığımız bisiklet yarışması organizasyonunun baraşıyla sonuçlanması, katılımcı ve seyirci sayısının yüksekliği site yönetimi olarak bizi çok sevindirdi. Sitemizde yapılan etkinliğin İHA tarafından servis edilmesinden sonra Türkiye çapında birçok gazete ve internet sitesinin bunu haber olarak değerlendirmesi de sitemiz adına kazanç oldu.

BİSİKLET YARIŞI ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ

Türkiye’nin en güzel sitesi olan İhlas Marmara Evleri 1 sitesimizde 7 ayrı yaş kategorisinde toplam 120 yarışmacının yarıştığı bisiklet yarışması yapıldı. Çok sayıda site sakininin de seyirci olarak katıldığı etkinlik bir şölen havasında geçti. Yarışma öncesi Site Başkanımız Mahmut Küçükdoğan yaptığı konuşmada salgının etkilerinin azalması ile ertelenen, bekletilen bütün etkinlikleri peşpeşe yapacaklarını, bunda amaçlarının hem salgının getirdiği sosyal problemleri gidermek ve hem de özellikle gençlerin istikbaline olumlu katkılar yapacak sportif, kültürel kazanımlar katmak olduğunu söyledi. Gençleri yeni kurulan Marmara Evleri Bisiklet Kulübüne katılmaya davet eden Küçükdoğan, Bisiklet Federasyonunun düzenlediği yarışlara katılacak lisanslı bisiklet sporcuları yetiştirmeyi amaçladıklarını ve bundan sonraki ilk hedeflerinin Okçuluk Kulübü kurmak ve site gençleri arasında okçuluk yarışma etkinliği yapmak olduğunu bildirdi. Bisiklet Kulübünün kurucusu ve antrenörü Ensar Efendioğlu ile kayıt için (05443416161) görüşülebilir. Okçuluk için ayrı bir kulüp kurulmayacak, sitemizdeki İhlas Koleji Spor Kulübü Okçuluk Branşına 8 yaş üstü bütün site sakinlerimiz kayıt yaptırabilecek. (Sadık Özaydın 05054682884) İleriki aylarda okçuluk eğitimi almış site sakinlerimiz arasında okçuluk yarışma etkinliği düzenlenecek.

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Sitemizin şarkısı “Bizimkisi bir aşk hikayesi” Youtube’da! 

DOLANDIRICILARA KARŞI DİKKAT

DİKKAT ! SİTEMİZE DUYURU !

SAYIN SİTE SAKİNLERİMİZ, BÖLGEMİZ EMNİYET YETKİLİLERİYLE YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELERDEN VE SON GÜNLERDE TELEFON VEYA MAİLLE GELEN ŞİKAYETLERDEN GİZLİ NUMARALI TELEFON İLE ARAYARAK EMNİYETTEN, TEK’DEN VE PTT’DEN ARADIKLARINI SÖYLEYEN KİŞİLER, ARADIKLARI KİŞİYE BİR TAKIM GEREKÇELER SÖYLEYEREK DAİRELERİNE GİRMELERİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEYEN BİR HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIK ŞEBEKESİNİN OLDUĞUNU BİLGİLERİNİZE SUNARIZ.

 

BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞILIRSA HEMEN 155 POLİS İMDAT VEYA 02128753100 DAN MARMARA EVLERİ POLİS ASAYİŞ BİRİMİNİ VE ŞAHISLARIN DAİRENİZE GELMESİ DURUMUNDA HEMEN SİTE GÜVENLİĞİNİ ARAMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ.