Aidat Ödeme Banka Hesapları
0212 875 33 43
bilgi@ihlasmarmaraevleri1.com

Haberler / Etkinlikler

İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Hakkında

İhlas Yapı A.Ş. tarafından yapılan ve İstanbul'luların 1996 yılında taşınmaya başladığı 2866 daire ve 134 villadan oluşan güzide sitemize hoşgeldiniz.

Beylikdüzü İlçesi sınırları içinde bulunan sitemiz Büyükçekmece'ye 10 km, İstanbul Havalimanına 50 km, Topkapı'ya 30 km mesafededir.

Site sakinlerinin Metrobüse kolayca ulaşabilmelerini sağlamak için Temmuz 2014 itibariyle düzenli olarak ring seferler başlattık.

İçinde milyonu aşan ağaç ve bitkileri ile bir doğa parkını andıran sitemizin %90'ı yeşil alan olarak ayrılmıştır.

İhlas Marmara Evleri 1. Kısım
CEMİL CEYHUN ARAL

Mahmut Küçükdoğan / Yönetim Kurulu Başkanı

İş, spor, siyaset ve gönül adamı Mahmut Küçükdoğan, 1955 yılında Tokat, Zile ilçesinde doğdu. 1978 yılında Ankara 19 Mayıs Gençlik ve Spor Akademisi’nden mezun oldu.


Küçükdoğan, 1978 yılında dede ve baba mesleği olan konfeksiyon ve tekstil imalatının başına geçti. 1994’te yüzde 100 yerli sermaye ile kurduğu Rodrigo Jeans ile ülkemize yeni bir marka sundu. Mahmut Küçükdoğan, 28 ülkede tescilli ve dünyada 18 ülkeye ihraç edilen Rodrigo Jeans ile ülkemize sadece bir marka kazandırmakla kalmadı, Türk müteşebbis ruhunun en başarılı örneklerinden birini de sergilemiş oldu.


2002’de Chochili markası ile üretimine başladığı tek kullanımlık ürünlerle ülke çapında 7000’den fazla otel ve hastane’nin tedarikçisi oldu. 2005 yılında teknoloji alanındaki yatırımı ile TGAR markasını ülkemize kazandırdı.


2011 yılında Dr. Salt Sıvı Tuz markasını Türk halkının beğenisine sundu ve doğal kaynağından, sağlıklı tuz üretimini gerçekleştirerek bu alanda bir ilk olmayı başardı.


İş yaşamına en alt seviyeden başlayarak, her türlü sıkıntı ve zorluklarla mücadele eden, inancı, gayreti ve emeği kendine rehber edinen Mahmut Küçükdoğan, bu ilkeleri sayesinde yükselen bir grafik çizdi, işadamı, sanayici ve yatırımcı olarak bu ülkeye hizmet etti.


Mahmut Küçükdoğan; sanayi, ticari, sportif meslek kuruluşlarında ve siyasetin çeşitli kademelerinde görev yaptı, yapmaya devam ediyor. Mahmut Küçükdoğan, evli ve 4 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.


Misyonumuz

Alanında profesyonel kişilerden oluşan site yönetimi ekibi, daha yaşanabilir bir site oluşturmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Foto Galeri

®2021