Aidat Ödeme Banka Hesapları
0212 875 33 43
bilgi@ihlasmarmaraevleri1.com

Haberler / Etkinlikler

Daha Güvenli Daha Huzurlu Site İçin

Sitemizin daha güvenli ve daha huzurlu olması için, güvenlikte devriye sistemine geçilirken, turnike, gece görüş kameraları, kart, plaka okuma sistemi için çalışmalar sürüyor.

Çalışmalar Devam Ediyor

İhlas Marmara Evleri Birinci Kısım Sitesi'nde daha huzurlu ve daha güvenlik bir site için çalışmalar sürüyor. Güvenlikte devriye sistemine geçilirken turnike, kart, plaka okuma sistemi için çalışmalar devam ediyor. En yakın zamanda blok girişlerine görüntülü kapı sistemi yerleştirilecek.

Deyriye Sistemine Geçildi

Asıl güvenlik elemanları yedi bölgeye ayrılan site içinde devriye gezerken, kapı nöbetleri danışma memurları tarafından tutulmaya başlandı. Bu sistemle hem her bölgenin sorumluları belli oluyor hem de güvenlikçilerin görev yaptığı bölgede oturanları tanımaları sağlanmış oluyor. Asıl gücümüz sakinlerin desteği.

Daha hızlı devriye görevi yapabilmek ve olay mahalline hemen ulaşabilmek için üç tane daha elektrikli motosiklet alınacak ve motosiklet sayısı beşe çıkmış olacak. Site Güvenlik Müdürlüğü, bütün bu yapılanlara rağmen, asıl güçlerinin Site sakinlerinin desteği olduğunu belirterek destek istediler.

İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Huzur Veren Yaşam Alanı 2020